Матеріально-технічне забезпечення

закладу дошкільної освіти

«Червона шапочка»

 

Організаційно-правова форма закладу – комунальна, тип закладу – загального розвитку, вид діяльності – дошкільна освіта.

Будівля, приміщення, територія закладу за державними санітарними правилами облаштування та утримання відповідають завданню реалізації дошкільної освіти.

Будівля – двоповерхова та трьохповерхова, цегляна, загальною площею 1100 кв.м. Загальна площа території – 7490 кв.м. Ділянки озеленені. В озеленення включені газони, квітники, городи, декоративні та фруктові насадження, майданчики з трав’яним покриттям.

Територія дошкільного закладу огороджена. На земельній ділянці передбачені такі функціональні зони: павільйони з груповими майданчиками на кожну групу, які відокремлені один від одного зеленою живою огорожею, спортивний майданчик з біговою доріжкою та ямою для стрибків, природнича, господарська. До будинку передбачений під’їзд із твердим покриттям. Відстань від будинку дитячого закладу до найближчих житлових будинків відповідає вимогам інсоляції та освітленості, а також правилам протипожежних вимог. На території наявне зовнішнє електричне освітлення.

Ігрові майданчики мають трав’яне і ґрунтове покриття. Природнича зона включає сад, ділянки з декоративними насадженнями, овочевими культурами.

Стан навчальних та адміністративних приміщень знаходиться у належному стані: групові осередки для дітей дошкільного віку розташовані як на першому так і другому поверсі і мають загальний вхід на чотири групи з двома запасними виходами. До складу групових осередків входять: роздягальня, ігрова, спальня, умивальник, туалет. Приміщення використанні раціонально, діти розміщені за віковими групами.        

В закладі функціонують музична, спортивна зали, басейн, зимовий сад та фітобар.  У групах створено розвивальне середовище (куточки самотності, художньої творчості, ігрові центри). Оснащення усіх приміщень відповідає нормативним вимогам. Матеріальна база закладу постійно покращується: в групах різні дитячі меблі, килими, посуд, іграшки. Всі групи мають сучасний інтер’єр.

Службові приміщення в закладі передбачені наявністю кабінету завідувача, медичного кабінету, методичного, який має дві кімнати і поєднаний з кабінетом практичного психолога та вчителя-логопеда, кімнатою для музичного керівника та фізінструктора, окремою кімнатою для завгоспа.

Заклад дошкільної освіти забезпечений постільною білизною, яке зберігається в належних умовах. М’який інвентар у достатній кількості та у відповідному стані.

 Посуд в дошкільному закладі є у повному обсязі, утримується згідно санітарних вимог та використовується за призначенням.

На території закладу індивідуальна котельна, яка обслуговує дошкільний заклад, температурний режим витриманий.

Основні приміщення в закладі мають безпосереднє природне освітлення. Джерела штучного освітлення забезпечують достатнє та рівномірне освітлення всіх приміщень. Проведена заміна джерел штучного освітлення на економ лампи. У вечірній та нічний час на території використовується зовнішнє освітлення.

Харчоблок устаткований необхідним технологічним обладнанням. У наявності посуд різного розміру та призначення, засоби вимірювання (терези товарні та гастрономічні, вимірювальний посуд), інвентар (набори дощок, ножів), що промаркований відповідно до призначення.

Підвальні приміщення та допоміжні будівлі на території використовуються за призначенням та утримуються у належному стані.

 

Колектив дитячого закладу разом з батьками створили всі умови для того, щоб дітям було затишно, цікаво, щоб вони повноцінно розвивалися згідно зі своїми індивідуальними здібностями.