Осінні свята і розваги в дитячому садочку - це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.

       Минулого тижня у нашому садочку пройшли осінні розваги.

        Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім як для діточок, так і для батьків.

В закладі дошкільної освіти «Червона шапочка» з 23 по 27 вересня 2019 року було проведено Тиждень Дошкілля, кожен день якого був насичений безліччю святкових дитячих розваг та різноманітних заходів, присвячених даному святу.

    Щодня з радістю, з усмішками, веселими іграми відбувалися святкові зустрічі малят з казковими героями, які проводили з дітьми цікаві вікторини та разом виконували ранкову гімнастику. Цілий тиждень на дітей чекали нові пригоди. Батьки не залишились осторонь, а приймали активну участь в усіх запланованих заходах.

      Організовано пройшла виставка дитячих робіт «Дитячий садок майбутнього», «Малюємо свій садочок», створена збірка казок для малят, в якій взяли участь батьки і діти. На протязі тижня в садочку діяла акція «Подаруй дитині радість».

    В групах «Веселий півник» та «Пташечка» були проведені майстер-класи для дітей і батьків «Безпечні ігри з дитиною на кухні» та «Чарівний дім», де діти разом з батьками змагалися в різних іграх та конкурсах. Основною метою даних заходів стало формування емоційного контакту між дітьми та дорослими. Батьки в свою чергу були ознайомлені з поняттям «дрібна моторика рук».

Протягом тижня були проведені спортивні змагання «Ось такі прудкі малята», «Ми – веселі дошколята», конкурс «Розумники та розумниці», міні-концерт «Хай завжди буде сонце», в яких діти із задоволенням і зацікавленням відповідали на різні питання, виконували розвивальні завдання, співали та грали на музичних інструментах.

В середу, 25 вересня, всіх працівників і дітей закладу дошкільної освіти привітали учні та викладачі дитячої музичної школи №2, які подарували всім присутнім музичний концерт.

Наприкінці тижня відбулося свято, присвячене Дню дошкілля, в якому приймали участь діти нашого садочка разом з батьками та працівниками закладу. На свято завітали казкові герої Червона шапочка й Вовк, які проводили з малятами цікаві ігри, конкурси, танцювали, загадували загадки. Фіналом свята був спільний флеш-моб батьків, працівників закладу та дітей.

 

День дошкілля став можливістю довести до всіх громадян ідею про необхідність особливого ставлення до якості стосунків із дитинством, можливістю об’єднати зусилля всіх, щоб допомогти дітям повною мірою реалізувати своє право на здоровий розвиток завдяки любові та повазі.

     У середній групі «Золота рибка» реалізувався проект з 11.09.2019 р. по 18.09.2019 р. за інтересами дітей на тему «Птахи – наші друзі».

   Головна метою цього проекту - активізувати бажання дітей допомагати птахам у несприятливу пору року,  підвищення розуміння, що птахи – наші друзі і їх треба оберігати.

     В ході проекту  на протязі тижня вихователь Котелевська Юлія Петрівна знайомила дітей з зимуючими та перелітними птахами. З’ясували, які птахи регіону занесені до Червоної книги України. Діти малювали та робили аплікації на задану тему. За цей тиждень провели два експериментування, під час яких дошкільники змогли дізнатися про структуру пір’я пташок.

  Хотілось би відмітити високий рівень зацікавленості та допомоги батьків, які у весь час допомагали та зробили зі своїми дітьми годівнички, які тепер розміщені на ділянці та території дитячого закладу.

      Кінцевим результатом проекту став сумісний захід з дітьми та батьками, кожна дитинка отримала нагороду та була відзначена, а нагородою за їхню працю стало чаювання